Kontakt vores salgsteam

Her hos Fieldly ønsker vi, at det skal gå godt for danske bygge- og installationsfirmaer. Derfor finder vi det unødvendigt at bruge tid på opgaver, der kan udføres og håndteres meget smartere. Vi tror, at fremtidige byggefirmaer kommunikerer og deler dokumenter mellem kontorer og byggepladsen let, sikkert og hurtigt. Fieldly hjælper dig med dette.

Victor Battisti
Sales Manager
victor@fieldly.com
Axel Laurin
Senior Account Executive
axel@fieldly.com
+46 73 - 529 59 46
Mattias Palm Torres
Senior Account Executive
mattias@fieldly.com
+46 70 - 910 10 33
Adam Jonasson
Account Executive
adam@fieldly.com
+46 76 - 308 87 22
David Palm
Account Executive
david@fieldly.com
+46 73 - 380 80 94
Erik Dickman
Account Executive
erik.dickman@fieldly.com
+46 73 - 626 17 21
Filip Ekdahl
Account Executive
filip@fieldly.com
+46 73 - 849 42 60
Emil Johansson
Sales Development Representative
emil@fieldly.com
+46 73 - 510 91 28
Pontus Johansson
Sales Development Representative
pontus.j@fieldly.com

Besøg os

Fieldly AB
Dockplatsen 1
211 19 Malmø

Har du brug for teknisk support?

ProduktPriserLøsningerRessourcerOm FieldlySupport
Fieldly AB © 2019 . All Rights Reserved