Kontakt vores salgsteam

Her hos Fieldly ønsker vi, at det skal gå godt for danske bygge- og installationsfirmaer. Derfor finder vi det unødvendigt at bruge tid på opgaver, der kan udføres og håndteres meget smartere. Vi tror, at fremtidige byggefirmaer kommunikerer og deler dokumenter mellem kontorer og byggepladsen let, sikkert og hurtigt. Fieldly hjælper dig med dette.

Victor Battisti
Senior Account Executive
victor@fieldly.com
+46 73 535 08 55
Axel Laurin
Senior Account Executive
axel@fieldly.com
+46 73 529 59 46
Mattias Palm
Senior Account Executive
mattias@fieldly.com
+46 70 910 10 33
Isak Strand
Account Executive
isak@fieldly.com
+46 73 356 55 80
Adam Jonasson
Account Executive
adam@fieldly.com
+46 76 30 88 722
David Palm
Account Executive
david@fieldly.com
+46 73 38 08 094

Besøg os

Fieldly AB
Dockplatsen 1
211 19 Malmø

Har du brug for teknisk support?

ProduktPriserLøsningerRessourcerOm FieldlySupport
Fieldly AB © 2019 . All Rights Reserved